AKTIVITY V KEMPU

AKTIVITY RESORTU KRÁSNÁ MORAVA

V resortu KRÁSNÁ MORAVA  nejde jen o "pouhé" přenocování.  Resort KRÁSNÁ MORAVA je prostor pro příjemné strávení víkendu nebo jen všedního odpoledne s kamarády, s rodinou, s dětmi. V rámci resortu je pro vás, mimo jiné, připraven dětský park, který bude nabízet spoustu netradiční zábavy pro děti i pro dospělé.

V areálu bude pro rok 2017 připraven bazén s aquazorbingem, nízká lanová opičí dráha, malá lezecká stěna, třímetrová zorbovací koule, lukostřelba, paintballové hřiště, hřiště na volejbal, hřiště na petangue, trampolína, fotbalové branky atd.  

IDEÁLNÍ NOVINKOU pro letošní rok jsou pohodové plavby historickou olomoucí a výlety: koloběžkou tam - na raftu zpátky :)

Kdo se nechce vyřádit na atrakcích, může se podívat na ohradu s ovečkami a bylinkovou zahrádku a kdo chce vyjet do města a nechce se mu šlapat po svých, může si vypůjčit koloběžky a je v centru za pár minut. Vzdušbou čarou je to k radnici cca 800m. Nejkratší cestou potom cca 1 km.

A komu je horko, může si vyzkoušet na Mlýnském potoce kajak, kánoi nebo třeba raft. Přímo v areálu resortu je otevřena půjčovna lodí, raftů a kajaků. 

Spoustu dalších volnočasových aktivit si můžete vypůjčit přímo na recepci. Petangue, badminton, frisbee, ping pong atd.

 

Kromě zapůjčení koloběžek je k dispozici i croozer kid for 2 (sice hodně používáný, ale použitelný:))