Discgolfový turnaj o ceny s akademií

« zpět
03.10.2021 / 12:24
Poslední akce letošní sezóny. Přijďte nasbírat zkušenosti na discgolfový turnaj s těmi nejpovolanějšími. Turnaji bude předcházet akademie, kde se dozvíte užitečné rady od profiků. Více info v motivačním textu níže.
Těšíme se na Vás.
 
Zdravím!
Mé jméno je Eliška Bártková a jsem trojnásobná mistryně České republiky v discgolfu. Spolu s Jakubem Knápkem, juniorských mistrem (2016, 2017) republiky a jedním z nejlepších českých hráčů a nadějným juniorem Petrem Mrázkem (3. místo na MČR 2021 v kategorii Junior) jsme si pro vás připravili den plný našeho oblíbeného sportu - discgolfu. Pokud discgolf neznáte, nevadí, my vám ho s radostí ukážeme a naučíme vás, jak na to. Tato akce je určena především pro úplné začátečníky.
A co to tedy ten discgolf je? Je to relativně mladý sport, který vznikl v Americe a který se v poslední době velmi rychle rozšiřuje. Je to proto, že právě discgolf není moc finančně náročný a hlavně - je velmi dostupný a během coronavirové pandemie to byl jeden ze sportů, který se dal hrát i přes velké restrikce. Princip je stejný jako u golfu, akorát místo odpalů holí do míčku hážete plastový disk podobný frisbee. Místo jamky v zemi se snažíte trefit do kovového koše s řetízky. Cílem je obejít hřiště na co nejmenší počet hodů a hráč s nejnižším skóre vyhrává.
PROGRAM:
Začátek akce je v 10:00. Předpokládaný konec je okolo 15:00, ale vše se bude odvíjet od toho, jak to půjde.
- Akademie o tom, co je to discgolf, jak se hraje, základní druhy hodů, disků a základy pravidel
- pauza na oběd
- miniturnaj o ceny: 2x6 jamek
*akce se koná i za špatného počasí
KAPACITA: 30 účastníků
REGISTRACE:
Pro přihlášení prosím vyplňte tento formulář: https://forms.gle/ajRRZYNAqZ8bGPp8A
VSTUPNÉ:
- dospělý 150 Kč
- dítě 120 Kč (do 12 let včetně)
(v ceně výuka discgolfu, turnaj, ceny a malé občerstvení)
S SEBOU: dobrou náladu a sportovní oblečení (disky budou k zapůjčení)