PŮJČOVNA LODÍ

Řeka Morava

Řeka Morava - romantika na poslední větší nepřeplněné řece v Česku. Řeka, ve které je dost vody po celý rok. Po Moravě se dá plout v úseku od Hanušovic do Olomouce, necelých 100km. První dva úseky řeky, z Hanušovic a  z Rudy nad Moravou do Postřelmova, bývají v suchých letních měsících nesjízdné. Ale od Postřelmova, kde se ro řeky Moravy vlévá říčka Desná, až do Olomouce, můžete vesele pádlovat celoročně. Čekají vás rychle tekoucí úseky v kamenitém korytu i klidné hladiny nad jezy. Projedete se unikátními meandry v prostředí lužního lesa a CHKO Litovelské Pomoraví. A když na vodu, tak s loděmi od nás. Ve spolupráci s půjčovnou lodí IN LIFE  Morava vám poskytneme nejlepší služby a nejširší sortiment lodí na řece Moravě.

Naší základnou je RESORT KRÁSNÁ MORAVA v Olomouci, u nás si můžete vypůjčit celý vodácký sortiment. Navíc je ale RESORT KRÁSNÁ MORAVA zapojen do vodácké stezky a je jedním z IN LIFE POINTů na řece Moravě. Pointů včetně Olomouce je na řece Moravě 10. Můžete je využít k jednodennímu výletu ale i  k plavbě na celý týden bez starostí. Více najdete na www.in-life.cz 

Naše SPECIALITA -  jednodenní vodácký výlet z Horky nad Moravou do Olomouce. Na místo vyplutí, elektrárna Horka nad Moravou, si pohodlně dojedete olomouckým MHD a pak si příjemně zapádlujete na krásném úseku řeky Moravy s cílem přímo v RESORTU KRÁSNÁ MORAVA - více opět na www.in-life.cz 

SORTIMENT PŮJČOVNY LODÍ - naše půjčovna je největší půjčovnou na řece Moravě. V našich loděnicích je více než 300 plastových kánoí, 80 raftů, 80 nafukovacích kánoí, 40 kajaků a mnoho dalšího vodáckého vybavení. 

ON LINE OBJEDNÁVKA - jste z Olomouce a potřebujete půjčit vodácké vybavení ? Nechce se vám telefonovat a psát emaily ? Využijte náš ON LINE objednávkový systém. Pokud chcete využít systém POINTŮ - objednávejte ZDE.

 IN LIFE POINT - KRÁSNÁ MORAVA

POINT IN LIFE KM POINT KRÁSNÁ MORAVA - POINT půjčovny lodí IN LIFE MORAVA.  RESORT KRÁSNÁ MORAVA  je součástí sítě POINTŮ od Hanušovic až do Olomouce. Na všech těchto POINTECH jsou nástupní a výstupní místa na řeku Moravu a na všech těchto pointech si můžete vypůjčit a nebo vrátit lodě, rafty a vodácké vybavení. Při výpůjčce a vracení lodí na POINTECH se nemusíte o nic starat, neplatíte žádnou dopravu materiálu a pokud chcete, převezeme vám zdarma bagáž do dalšího pointu.


   IN-Life-pujcovna-lodi-SAMBA_web IN LIFE fun ride 2013 raft 1 IN LIFE fun ride 2013 samba 1 IN LIFE fun ride 2013 IN LIFE - pro deti

VODÁCKÁ BIRELL STEZKA - SÍŤ POINTŮ PŮJČOVNY LODÍ IN LIFE MORAVA

Síť nástupních a výstupních POINTŮ podél celého toku řeky Moravy. Na všech POINTECH si můžete loď a výbavu vyzvednou a nebo vrátit. O dopravu vypůjčených lodí a vybavení mezi POINTY se už nemusíte starat, ta už je v cen. V rámci vodácké BIRELL stezky denně zajištuje me převozy mezi POINTy aby bylo všude to co má být. Jednotlivé POINTY jsou rozmístěny vtakových vzdálenostech, aby jste mohli ideálně projet celou řeku Moravu nebo její libovolnou část.

RESORT KRÁSNÁ MORAVA - IN LIFE POINTY

 

CO VÁM VODÁCKÁ BIRELL STEZKA NABÍDNE ?

PŘEVOZ VĚCÍ  -  zajišťujeme denně převoz bagáže mezi POINTY.  

DOPRAVU LODÍ UŽ NEPLATÍTE - cena za dopravu a svoz lodí a vodáckoho materiálu ze všech POINTů je již zahrnuta v ceně půjčení lodí a vybavení !!!!!!  Cena za půjčení lodí z POINTU je konečná, nic víc neplatíte. 

SLEVY V KEMPECH - půjčíte si u nás loď  a ve vybraných kempech máte slevu na ubytování.

POSBÍREJ POINTy - projeď POINTy na vodě, na kole, na kolobce nebo pěšky, nasbírej 10 razítek POINTů  a přijď si pro originální tričko IN LIFE nabo KRÁSNÁ MORAVA

INFORMACE O JEDNOTLIVÝCH POINTECH - VÝDEJNÍ A PŘÍJIMACÍ HODINY

 najdete na http://www.in-life.cz/cs/pujcovna-lodi-morava