ŠKOLY

Krásná Morava je ideálním místem pro děti

Pokud hledáte vhodné místo pro školní výlet, školu v přírodě nebo seznamovací víkend, právě jste jej našli. Nabízíme vám nový areál na březích Mlýnského potoka v Olomouci, v němž můžete strávit několik krásných dní, na které budete později rádi vzpomínat.

Dostupná autem i městskou dopravou

Leží v přírodě, ale zároveň je snadno dostupná autem i městskou hromadnou dopravou. Nachází se stranou od městského ruchu, ale během chvíle můžete být v centru Olomouce. Resort je úplně nový, ale staví na dlouholetých zkušenostech s provozováním kempů, organizováním kulturních akcí a přípravou sportovních klání.

V resortu Krásná Morava najdete bezpečí pro své svěřence

Zároveň se u nás nebudou nudit, protože si každý najde svou zábavu. Kluci i holky se budou moci vyřádit v plážovém volejbalu a plážové házené. Skupinkám toužícím vyrazit na průzkum okolí půjčíme kola. Pokud budete mít zájem, zorganizujeme pro vás vodácký výlet s instruktory, kteří dohlédnout na bezpečí všech účastníků.

Školní akce a výlety s dětmi zpravidla plánujete dlouho dopředu bez možnosti přizpůsobit termín aktuálnímu počasí. Náš areál je připraven i na „mokrou variantu“ vašeho pobytu, při níž se vaši svěřenci rozhodně nebudou nudit.

Jsme připraveni postarat se také o stravování děti a v případě vícedenních akcí také o jejich ubytování. Naši kolegové vám rádi pomohou naplánovat celý pobyt, abyste od nás odjížděli spokojeni a touhou se k nám v budoucnu zase vrátit.