KARAVAN PARK

KARAVAN PARK V HANÁCKÉ METROPOLI

Krásná Morava je perfektním místem pro váš karavan. Pokud rádi trávíte volný čas na cestách a karavan je pro vás druhým domovem, u nás najdete perfektní služby a skvělé zázemí.

Stále více majitelů karavanů využívá moderní techniky, která jim podstatně prodlužuje sezónu. S výjimkou krátkého zimního období je možné touto formou cestovat a vidět řadu zajímavých míst po celý rok. Jak příznici karavaningu říkají, proč jezdit o víkendu na chatu sekat trávu, když můžu každou sobotu a neděli zavítat na krásná místa, která už pro mě někdo připravil a onu pomyslnou už trávu předem posekal.

Ať už dáváte přednost obytnému autu nebo klasickému karavanu, náš resort vám nabídne vše, co jako majitelé „bydlíků“ potřebujete. U nás najdete vždy volné místo, snadno se napojíte na požadované sítě a budete moci využívat všech služeb našeho areálu.

S KARAVANEM TŘEBA NA CELÝ TÝDEN

Krásná Morava se pro vás může stát výchozím bodem pro řadu výletů do okolí. Můžete z ní vyrazit na poznávání okolí pěšky, na kole i autem a vždy budete mít v dosahu zážitky, za kterými jste k nám přijeli. V případě špatného počasí vám umožníme smysluplné strávení volného času přímo u nás. Náš resort umí nabídnout zábavu několika generacím návštěvníků. Jsme připraveni uspokojit náročné požadavky dětí, najít vhodný sport pro jejich rodiče i fyzicky méně náročné aktivity pro seniory.

Pokud si během pobytu u nás budete chtít odpočinout od vaší kuchyně, rádi pro vás přivítáme mezi našimi strávníky. Budete moci vyzkoušet speciality našich kuchařů a dopřát si točené pivo.

V PŘÍRODĚ A PŘITOM KOUSEK OD MĚSTA

Jestliže patříte ke skalním vyznavačům karavaningu, který se pro vás stal životním stylem, pravděpodobně u nás potkáte řadu svých známých. Krásná Morava je totiž magnetem, který je přitahuje.

CENÍK KARAVANPARKU KRÁSNÁ MORAVA

 Zpoplatněné služby

cena celkem  s DPH 15 %  / jedna noc

 Dospělí

95

 Děti 12 let

65

Děti do 12 let s trampolínou

105

 Děti do 5 let

ZDARMA

Děti do 5 let s trampolínou

45

 Domácí zvíře

30

 Stan malý

70

 Stan velký

90

 Obytný vůz / autobus

180

 Osobní automobil

80

 Motocykl, tříkolka

50

 Elektrická přípojka

75

 Žeton do sprchy - kus

20

 Rodinné kempovné

290

 Úschovna kol a zavazadel

20

 Denní pobyt v Resortu

60

 First moment

za objednávku a uhrazení objednané služby do konce března získáte slevu 10 %

 Věrnostní sleva

za dva a více alespoň jednou nocí oddělený pobyt v sezoně získáte na druhý a každý další pobyt slevu 5 %

 Double sleva

přespíte-li během vašeho výletu v obou našich kempech, ve druhém z nich obdržíte na ubytovácí služby slevu 5%

 Klienti IN LIFE

pokud přenocujete v jednom z našik kempů a současně využíváte služeb půjčovny lodí IN LIFE MORAVA, dostanete dárek - jeden žeton do sprchy nebo jeden vstup do dětského parku na každou loď 

 Množstevní sleva

přesáhne-li kompletní cena služeb 5000,- Kč - sleva 5 %, 10000,- Kč - sleva 10%, 15000,- Kč - sleva 15 %

 Kombinace slev

slevy lze různě kombinovat až do výše 25 %

 Rodinné kempovné

zvýhodněné kempovné pro rodiny s dětmi - platí pro  2 dospělí a max. 3 děti