OSTATNÍ

Nádherný kout přírody, ležící na dosah od centra Olomouce

Resort Krásná Morava není jen útočištěm pro vodáky s půjčovnou. Také není jen karavan parkem, kempem nebo restaurací pod širým nebem. Dokonce ani nabídkou kol a sportovních potřeb naše možnosti nekončí.

K našim hostům počítáme také návštěvníky, kteří chtějí jen tak v klidu posedět s přáteli na netradičním místě, udělat si táborák, opéct speciality jen tak nad ohněm nebo třeba na grilu a u toho si zazpívat.

Vítáme hosty, kteří se u nás staví na pivo nebo dobré nealko, případně vyzkoušet některé naše sportoviště. Nemusíte u nás strávit noc, abyste si vychutnali romantiku a výhody areálu na březích Mlýnského potoka. Rádi se o vás postaráme, připravíme vám jídlo a pití a upozorníme na odjezd posledního autobusu zpět do města.

Pokud jej nestihnete, nic se neděje. V centru Olomouce můžete být volným krokem za deset minut. Anebo vám zavoláme taxislužbu, která vás za férovou předem dohodnutou cenu odveze například na nádraží.

Můžete k nám zavítat jen tak, nebo využít některého z připravovaných koncertů a dalších akcí. Vždy o vás bude dobře postaráno, jídlo bude kvalitní, pivo jak má být a veškeré další služby včetně sociálního zařízení vás nezklamou.