REFERENCE

Olomouc.cz: Olomouc má konečně kemp

Místo veřejného sektoru nakonec v Olomouci postavili první kemp nadšenci se vztahem k přírodě.

Tak referuje o novém kempu informační portál Olomouc.cz. Autor Jan Procházka připomíná strategickou polohu Resortu Krásná Morava na březích řeky, v sousedství cyklostezky a v docházkové vzdálenosti od centra města.

Článek dále uvádí, že vybudovat v dnešní době podobné zařízení výhradně za vlastní peníze bez využití dotací je unikátní.

Celou zprávu si můžete přečíst zde.

logo_2015

Česká televize: V Olomouci je po letech plánů kemp

Otevření vodáckého kempu v Hejčíně zmínila v Událostech z regionu také Česká televize. Ta zdůraznila propojení kempů na řece Moravě a potenciál Resortu Krásná Morava pro rozvoj turistiky v Olomouci.

Zástupci města Olomouce v příspěvku připomínají, že jsou připraveni pomoci provozovatelům kempu s vybudováním lávky pro pěší přes Mlýnský potok.

Reportáž Moniky Bezuchové najdete zde.

Česká televize

Olomoucký deník: Nový kemp v Olomouci otevřel. Podívejte se dovnitř

Spousta fotografií z prvních dní existence Resortu Krásná Morava vám přinese článek zveřejněný v minulých dnech v Olomouckém Deníku.

Autor Ondřej Zuntych v něm přináší informace o již dokončených investicích, ale zmi%nuje se i o plánech sdružení Krásná Morava na další rozvoj kempu v nadcházejících letech. Zabývá se také praktickými otázkami ubytování včetně ceníku služeb.

Celý článek si můžete přečíst na webu Deníku.

 denik

Metropole Olomouc: Resort Krásná Morava zahajuje dnem otevřených dveří

Den otevřených dveří Resortu Krásná Morava je tématem článku, který o nás napsal portál Metropole Olomouc.

„Den otevřených dveří začne v pátek 12. června ve 14 hodin a potrvá do 17 hodin. Na příchozí čeká zábava pro všechny generace a občerstvení. Kdo si bude chtít vyzkoušet jízdu po řece, může na Krásnou Moravu vyrazit v lodi z Horky nad Moravou,“ uvádí se v článku.

Autor v materiálu dále zmiňuje, že Resort Krásná Morava je prvním kempem na území města Olomouce, jehož cílem je nejen sloužil jako zázemí návštěvníkům města, ale sloužit i jako místo setkávání samotných Olomoučanů.

Článek naleznete zde.

Metropole Olomouc

 Olomoucký Rej: Olomoucký kemp brzy přivítá první hosty

Ani na Poděbradech, ani na Lazcích. První kemp v Olomouci vznikne v Hejčíně, píše portál Olomoucký Rej. 

„Nyní už chybí jen týdny do otevření prvního olomouckého kempu. Bude se jmenovat Resort Krásná Morava a bude opravdu krásný,“ uvádí autor.

V článku dále zmiňuje další aktivity, které chce Krásná Morava nabízet, včetně budoucích sportovišť, půjčovny sportovních potřeb a posezení u grilu.  

Článek na portálu Olomoucký Rej naleznete zde.

 rej

iDnes.cz: Olomouc konečně vymaže turistický handicap, otevře první vodácký kemp

O našem projektu se zmiňuje portál iDnes.cz. Informuje o blížícím se otevření první etapy Resortu Krásná Morava. „V areálu kempu naproti známé hospodě U Travise na druhém břehu Mlýnského potoka už je zasetá tráva, postavené toalety a sprchy, dělníci dokončují poslední instalace, obklady nebo chodníky,“ píše deník ve svém článku idnes

Olomoucký Deník: Kemp v Olomouci odložil otevření. Tady je jeho PLÁNEK

Místo pro dvacet karavanů a tři sta lidí. Recepce, venkovní bar, sprchy, dětské hřiště i zázemí pro plážové sporty, koncerty a atrakce. 

Tak popisuje Resort Krásná Morava článek v Olomouckém Deníku.

Článek naleznete na webu Deníku

denik

Česká televize: V Olomouci bude kemp pro vodáky

V minulých dnech v Resortu Krásná Morava natáčela Česká televize.

V reportáži Moniky Bezuchové se diváci mohli seznámit s výhodami, který kemp a další součásti projektu Krásná Morava městu přinesou.

Na otázky reportérky odpovídal Petr Čamek.

Celý příspěvek odvysílaný v pořadu Události v regionech si můžete přehrát na webu České televize

čamek

VODÁCKÁ NAUČNÁ STEZKA MORAVA

Ve spolupráci s OLOMOUCKÝM KRAJEM se nám v roce 2016 podařilo zrealizovat projekt VODÁCKÁ NAUČNÁ STEZKA MORAVA - HANUŠOVICE - OLOMOUC.  Už se těšíme na sezonu 2017, kdy můžete využít spoustu novinek na plné obrátky. Nové mapky, nové informační cedule a posezení....

logo-kraje (kopie)