RODINY

Slaví ve vaší rodině někdo významné jubileum? Chtějí si rodiče připomenout zlatou svatbu? Dostudovalo některé z vašich dětí a chcete to jako rodina oslavit? Nebo hledáte místo pro svou vlastní méně formální svatební hostinu nebo dokonce samotný svatební obřad?

Resort Krásná Morava je ideálním místem pro chvíle strávené s vašimi blízkými. Nebudete muset řešit formální oblečení, nebudete svázáni ohledy na hosty v některém podniku v centru města. U nás můžete slavit až do rána! Nechejte si od našich kuchařů připravit menu přímo na míru. Můžete slavit jak vevnitř, tak i přímo pod širým nebem v krásném koutu přírody přímo na březích Mlýnského potoka.

A pokud se chcete sami podílet na přípravě jídla pro své blízké, můžete si od nás půjčit gril se vším potřebným. Zapojte celou rodinu nebo jim ugrilujte večeři jako překvapení. My vám k ní natočíme dobré pivo a dohlédneme, aby vám nic nechybělo.

Nebojte se pozvat na vaši akci také vaše blízké, kteří nejsou z Olomouce. Snadno se k nám dopraví a my je rádi ubytujeme a postaráme se o ně. Mohou u nás strávit celý víkend, aniž by se nudili. Náš areál je vhodný pro všechny generace. Najdeme zábavu pro děti, jejich rodiče i seniory.

Věřte nám, že na oslavu v přírodě zakončenou například zpíváním u táboráku budete ještě dlouho vzpomínat.