KEMP KRÁSNÁ MORAVA

VE STANU V RESORTU KRÁSNÁ MORAVA

Resort Krásná Morava nabízí příznivcům kempování ideální základnu pro rozbití jejich tábora. Poloha resortu na střední Moravě vám umožní strávit u nás několik krásných dní plných zážitků.

Většina kempařů je zvyklá vozit si vše sebou a na nikoho se nespoléhat. V případě Krásné Moravy můžete vyrazit na víkendu či prázdniny podstatně více „nalehko“ než jindy.

ZÁBAVA  A  RELAXACE 

Rádi vám zapůjčíme koloběžky na výlety po okolí i sportovní potřeby na trávení volného času přímo v našem areálu. Pokud si večer budete chtít ugrilovat něco dobrého k snědku, půjčíme vám i gril a vše potřebné. U nás můžete starosti hodit za hlavu a věnovat všechen čas odpočinku, relaxaci a zábavě.

POZNEJTE KRÁSNOU MORAVU

Krásná Morava je místem, kam se po celém dni stráveném poznáváním přírodních i kulturních krás Hané budete večer rádi vracet. Historické centrum Olomouce je v dosahu pěšky, nádhernou krajinu říční nivy Litovelského Pomoraví poznáte nejlépe v sedle bicyklu. Pokud patříte k vodákům, pak by bylo popisování tohoto koutu České republiky nošením dříví do lesa, protože Morava patří k našim nejkrásnějším řekám.

U nás si přijdou na své také milovníci technických památek a kvalitní gastronomie. Rádi vám dáme tipy na další výlety po okolí včetně skanzenů a muzeí. S vašimi dětmi snadno dorazíte do jedné z nejnavštěvovanějších tuzemských zoologických zahrad. Pokud máte rádi dobré jídlo a pití, poradíme vám, kde si pochutnáte na specialitách z olomouckých tvarůžků a na dobrém pivu. Možná to bude přímo v našem areálu, kde jsou naši kuchaři připraveni splnit vaše přání.

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ A KVALITNÍ SLUŽBY

Našim hostům nabízíme plnohodnotné služby v novém areálu. Víme, jak je po noci strávené ve stanu důležité mít v dosahu odpovídající zázemí. Krásná Morava proto není jen areálem v srdci krásné přírody, ale také místem s kvalitním sociálním zařízením se sprchami a WC. Elektrické přípojky jsou samozřejmostí a personál ochotný vyřešit jakékoliv vaše požadavky také.

CENÍK KEMPU KRÁSNÁ MORAVA

Zpoplatněné služby

cena celkem  s DPH 15 %  / jedna noc

Dospělí

95

Děti 12 let

65

Děti do 12 let s trampolínou

105

Děti do 5 let

ZDARMA

Děti do 5 let s trampolínou

45

Domácí zvíře

50

Stan malý

70

Stan velký

95

Obytný vůz / autobus

200

Osobní automobil

80

Motocykl, tříkolka

50

Elektrická přípojka

95

Žeton do sprchy - kus

20

Rodinné kempovné

290

Úschovna kol a zavazadel

20

Denní pobyt v Resortu

60

First moment

za objednávku a uhrazení  objednané služby do konce března získáte slevu 10 %

Věrnostní sleva

za dva a více alespoň jednou nocí oddělený pobyt v sezoně získáte na druhý a každý další pobyt slevu 5 %

Double sleva

přespíte-li během vašeho výletu v obou našich kempech, ve druhém z nich obdržíte na ubytovácí služby slevu 5%

Klienti IN LIFE

pokud přenocujete v jednom z našik kempů a současně využíváte služeb půjčovny lodí IN LIFE MORAVA, dostanete dárek - jeden žeton do sprchy nebo jeden vstup do dětského parku na každou loď 

Množstevní sleva

přesáhne-li kompletní cena služeb 5000,- Kč - sleva 5 %, 10000,- Kč - sleva 10%, 15000,- Kč - sleva 15 %

Kombinace slev

slevy lze různě kombinovat až do výše 25 %

Rodinné kempovné

zvýhodněné kempovné pro rodiny s dětmi - platí pro  2 dospělí a max. 2 děti