SPORTOVNÍ AKTIVITY

AKTIVITY RESORTU KRÁSNÁ MORAVA

V resortu KRÁSNÁ MORAVA  nejde jen o "pouhé" přenocování.  Resort KRÁSNÁ MORAVA je prostor pro příjemné strávení víkendu nebo jen všedního odpoledne s kamarády, s rodinou, s dětmi. V rámci resortu je pro vás, mimo jiné, připraven dětský park, který bude nabízet spoustu netradiční zábavy pro děti i pro dospělé.

V areálu bude pro rok 2018 připravena  obří trampolína, lanová opičí dráha, malá lezecká stěna, třímetrová zorbovací koule, lukostřelba, paintballové hřiště, hřiště na volejbal, hřiště na petangue, ping-pongový stůl , obří pískoviště, možnost zapůjčení míču, letacího talíře apod.

IDEÁLNÍ NOVINKOU pro letošní rok je výlet: koloběžkou tam - na raftu zpátky :)

Kdo se nechce vyřádit na atrakcích, může se podívat na ohradu s ovečkami a bylinkovou zahrádku a kdo chce vyjet do města a nechce se mu šlapat po svých, může si vypůjčit koloběžky a je v centru za pár minut. Vzdušbou čarou je to k radnici cca 800m. Nejkratší cestou potom cca 1 km.

A komu je horko, může si vyzkoušet na Mlýnském potoce kajak, kánoi nebo třeba raft. Přímo v areálu resortu je otevřena půjčovna lodí, raftů a kajaků. 

Spoustu dalších volnočasových aktivit si můžete vypůjčit přímo na recepci. Petangue, badminton, frisbee, ping pong atd.

Kromě zapůjčení koloběžek je k dispozici i croozer kid for 2 (sice hodně používáný, ale použitelný:))