Kempy a POINTy na řece Moravě

RESORT KRÁSNÁ MORAVA provozuje přímo ve svém areálu kemp a karavan park.  Samotný Olomoucký kemp však potřeby vodáka na řece Moravě nemůže uspokojit. Proto vám představujeme řeku Moravu a síť kempů a IN LIFE POINTů podél jejího celého toku. Na všech těchto místech můžete přenocovat, nakoupit si nebo se najíst a samozřejmě půjčit si a vrátit loď a vodácké vybavení Půjčovny lodí IN LIFE Morava - www.in-life.cz.  Ať už se rozhodnete pro kterýkoli, věříme, že se vám na řece Moravě bude líbit.

Pro lepší orientaci jsme pro vás připravili jednoduchou aktivní mapu, na které si můžete prohlédnout všechny kempy a POINTy na řece. Stačí kliknout na vybraný POINT a pod mapou se vám o něm zobrazí základní informace.

 

RESORT KRÁSNÁ MORAVA - OLOMOUC

Kemp a karavanpark  KRÁSNÁ MORAVA Olomouc se nachází v příjemné a tiché části Olomouc Hejčín. Ačkoli leží jen kilometr od centra města, přímo na břehu mlýnského potoka,  připadáte si jako na kraji lesa, uprostřed přírody v oáze klidu.

VE STANU V RESORTU KRÁSNÁ MORAVA

Resort Krásná Morava nabízí příznivcům kempování ideální základnu pro rozbití jejich tábora. Poloha resortu na střední Moravě vám umožní strávit u nás několik krásných dní plných zážitků.

Většina kempařů je zvyklá vozit si vše sebou a na nikoho se nespoléhat. V případě Krásné Moravy můžete vyrazit na víkendu či prázdniny podstatně více „nalehko“ než jindy.

ZÁBAVA  A  RELAXACE 

Rádi vám poskytneme kola na výlety po okolí i sportovní potřeby na trávení volného času přímo v našem areálu. Pokud si večer budete chtít ugrilovat něco dobrého k snědku, půjčíme vám i gril a vše potřebné. U nás můžete starosti hodit za hlavu a věnovat všechen čas odpočinku, relaxaci a zábavě.

POZNEJTE KRÁSNOU MORAVU

Krásná Morava je místem, kam se po celém dni stráveném poznáváním přírodních i kulturních krás Hané budete večer rádi vracet. Historické centrum Olomouce je v dosahu pěšky, nádhernou krajinu říční nivy Litovelského Pomoraví poznáte nejlépe v sedle bicyklu. Pokud patříte k vodákům, pak by bylo popisování tohoto koutu České republiky nošením dříví do lesa, protože Morava patří k našim nejkrásnějším řekám.

U nás si přijdou na své také milovníci technických památek a kvalitní gastronomie. Rádi vám dáme tipy na další výlety po okolí včetně skanzenů a muzeí. S vašimi dětmi snadno dorazíte do jedné z nejnavštěvovanějších tuzemských zoologických zahrad. Pokud máte rádi dobré jídlo a pití, poradíme vám, kde si pochutnáte na specialitách z olomouckých tvarůžků a na dobrém pivu. Možná to bude přímo v našem areálu, kde jsou naši kuchaři připraveni splnit vaše přání.

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ A KVALITNÍ SLUŽBY

Našim hostům nabízíme plnohodnotné služby v novém areálu. Víme, jak je po noci strávené ve stanu důležité mít v dosahu odpovídající zázemí. Krásná Morava proto není jen areálem v srdci krásné přírody, ale také místem s kvalitním sociálním zařízením se sprchami a WC. Elektrické přípojky jsou samozřejmostí a personál ochotný vyřešit jakékoliv vaše požadavky také.